Agencja pracy TEAM4SALE (numer wpisu do rejestru 17512) to grupa specjalistów w dziedzinie rekrutacji oraz doboru personalnego, realizujemy projekty dla klientów z Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Naszą misją jest dostarczanie kandydatów najlepiej dopasowanych kompetencyjnie do danej firmy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zatrudnienia i rekrutacji.

Agencja Pracy TEAM4SALES powstała dla Państwa w celu pomocy w optymalizacji kosztów jakie ponosi Państwa firma tytułem zatrudniania personelu. Od czasu powstania związana jest trwałą współpracą z wieloma zagranicznymi firmami.

Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej.
TEAM4SALES proponuje stałe miejsca pracy w renomowanych zakładach. Przekonaliśmy już wielu, że warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Jeśli również jesteś gotowy do podjęcia pracy za granicą, chcesz być niezależny finansowo i nie martwić się o jutro, skontaktuj się z naszym biurem - postaramy się zrobić wszystko, aby pomóc Ci znaleźć godną pracę.