POSZUKIWANIE PRACY

O poszukiwaniu pracy wiemy wszystko! Jeśli szukasz informacji o tym, jak wygląda zakres obowiązków na danym stanowisku lub chcesz dowiedzieć się, ile zarabia się w Twojej wymarzonej pracy - tu znajdziesz odpowiedzi. Podpowiemy też, gdzie szukać pracy najskuteczniej i jak wybrać taką branżę, w której praca będzie dla Ciebie przyjemnością. Zobacz nasze poradniki i dowiedz się wszystkiego o poszukiwaniu pracy!

  
JAK ZNALEŹĆ NOWĄ PRACĘ?
  

  Coraz częściej mówi się, że w Polsce tworzy się rynek pracownika – czyli jest na nim więcej miejsc pracy niż kandydatów, szczególnie na stanowiska specjalistyczne. Jak zatem skorzystać z dobrej koniunktury i znaleźć wymarzoną pracę?  

  
JAK ODNALEŹĆ SIĘ NA RYNKU PRACY?

Coraz częściej mówi się o tzw. rynku pracownika. Oznacza to sytuację, w której ofert pracy w pewnych branżach jest o wiele więcej niż kandydatów spełniających wymagania. A co to oznacza dla poszukujących pracy? Sprawdzamy!

  
JAK CZYTAĆ OGŁOSZENIA O PRACĘ?
  

Uważnie przeczytane ogłoszenie o pracę, może okazać się nie tylko źródłem informacji o stanowisku i firmie, ale także podpowiedzią, jak dostosować swoje CV i wyróżnić się na tle innych. Sprawdź, na co zwracać uwagę w ogłoszeniach.

CV I INNE DOKUMENTY

To, jak wyglądają dokumenty, które przesyłasz pracodawcy, świadczy o Tobie równie mocno, co doświadczenie - czasem wystarczy odpowiednie CV, żeby zwrócić uwagę rekrutera! Zadbaj o to, by Twoje CV wyróżniało się profesjonalizmem i zachwyciło pracodawcę. W poradnikach na temat dokumentów znajdziesz też odpowiedź na pytanie, kiedy warto napisać list motywacyjny i co w nim zawrzeć, a także jak poznać swoje mocne strony i jak najlepiej je przedstawiać już na etapie składania aplikacji.

  
JAK NAPISAĆ SKUTECZNY LIST MOTYWACYJNY?

  
JAK NAPISAĆ DOBRE CV?
  


JAK SIĘ „SPRZEDAĆ” NA ROZMOWIE O PRACĘ?

6 WSKAZÓWEK,
JAK ZROBIĆ DOBRE WRAŻENIE
NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ