Współpraca z TEAM4SALES zapewnia dostęp do najlepszych pracowników z Polski oraz zza granicy (Ukrainy, Białorusi, wkrótce także Azji). Wszyscy oferowani przez nas kandydaci mają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia, doświadczenie zawodowe oraz potwierdzone referencje.

W przypadku zatrudnienia osoby zza granicy zajmujemy się tłumaczeniami oraz nostryfikacją wymaganych uprawnień i certyfikatów, w razie potrzeby pomagamy uzyskać niezbędne uprawnienia w Polsce.

JAK DZIAŁAMY:

Analiza potrzeb Klienta

Na podstawie złożonego zamówienia analizujemy zapotrzebowanie Klienta oraz ustalamy jaki model usług będzie optymalny pod względem kosztowym oraz czasu realizacji.

OFEROWANE MODELE USŁUG:

Doradztwo personalne
  

– usługa rekrutacji pracownika, związana z jednorazową opłata za znalezienie pracownika. Następnie zatrudnienie kandydata bezpośrednio przez Klienta. Na każdego kandydata udzielamy indywidualnego okresu gwarancji.

Pracownicy tymczasowi
  

– delegowanie pracowników do firmy Klienta przez naszą agencje, która formalnie pozostaje pracodawcą dla wynajmowanych pracowników. Sami zajmujemy się obsługą kadrowo- płacową oraz innymi kwestiami związanymi ze stosunkiem pracy.

Pracownicy z Ukrainy oraz Białorusi 

– posiadamy rekruterów bezpośrednio na terenie Ukrainy oraz Białorusi, dzięki czemu możemy sprawdzić każdego kandydata przez przyjazdem do Polski. Zajmujemy się całościowo legalizacją pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce.

PFRON
  

– zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Wizyta w firmie Klienta

W miarę możliwości odwiedzamy przedsiębiorstwo Klienta. Podczas takiej wizyty zapoznajemy się z ze specyfiką działalności, która daje nam wyobrażenie stanowiska pracy. Następnie przedstawiamy Klientowi dokładną wycenę naszych usług oraz podpisujemy umowę o współpracy.

Opracowanie profilu kandydata

Wspólnie z Klientem opracowujemy profil kandydata na każde stanowisko pracy. Profil kandydata zwykle zawiera informacje o wykształceniu, umiejętnościach, wymaganych kursach. Określany jest wymagany poziom doświadczenia oraz dodatkowe uprawnienia.

Selekcja kandydatów

Przeszukujemy nasza bazę kandydatów,  wysyłamy newsletter z ofertą pracy do naszych poprzednich pracowników, zamieszczamy ogłoszenia na sprawdzonych platformach ogłoszeniowych oraz uruchamiamy dodatkowe kanały dotarcia do kandydatów. Kompletujemy dokumenty aplikacyjne. Dokonujemy wstępnej selekcję kandydatów pod kątem opracowanego profilu stanowiskowego. Tworzymy grupę potencjalnych kandydatów odpowiadających profilowi stanowiska.

Rozmowa telefoniczna

Nasi konsultanci przeprowadzają wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami w celu weryfikacji i uzupełnienia informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Tak wyselekcjonowanych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowa kwalifikacyjna i weryfikacja umiejętności

Podczas spotkania mamy możliwość lepszego poznania kandydatów oraz oceny czy kandydat jest osobą odpowiednią na dane stanowisko pracy. Sprawdzamy kompetencje i weryfikujemy przesłane dokumenty (świadectwa pracy, uprawnienia, certyfikaty, referencje). W razie potrzeby organizujemy testy praktyczne sprawdzające wymagane umiejętności (np. w zakładach technicznych, ośrodkach szkoleniowych).

Prezentacja pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów

Przedstawiamy Klientowi listę wyselekcjonowanych kandydatów. Umożliwiamy zapoznanie się z dokumentami i spotkanie z wybranymi osobami. Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję czy chce nawiązać współpracę z przedstawionymi kandydatami.

ZATRUDNIAJ PRACOWNIKÓW ZZA GRANICY BEZ OBAW O FORMALNOŚCI

W przypadku zatrudniania cudzoziemców wszystkie procedury imigracyjne są załatwiane przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w legalizacji pracy w Polsce. Biurokracja i papierkowa robota są ograniczone są do minimum. To nasi pracownicy pilnują wszystkich niezbędnych terminów oraz pośredniczą w kontaktach z urzędami.

Zawsze proponujemy najkorzystniejszy dla Klienta sposób legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, w zależności od rodzaju powierzonej pracy oraz planowanej długości zatrudnienia.

 

NASI WIELOJĘZYCZNI PRZEDSTAWICIELE SĄ DOSTĘPNI 24 GODZINY NA DOBĘ.